KONST / Litografier / Färglitografi 13714378
nr 1371 4378
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, numrerad 228/500, daterad -93. Motivet: 55x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:57:35
100 kr
150 kr